Bramy garażowe

Bramy segmentowe

Jednym z produktów oferowanych przez producentów bram garażowych są bramy segmentowe. Zbudowane są z paneli bramowych, które podczas otwierania/zamykania przesuwają się pod sufit lub wzdłuż ściany budynku. Proponujemy szeroki wybór produktów w wielu wariantach różniących się wykończeniem, systemem sterowania, opcjami konfiguracyjnymi oraz kolorami i wzorami.

Zalety bram segmentowych

Oszczędność miejsca – bramy segmentowe, dzięki pionowemu otwieraniu, nie wymagają zapewnienia dodatkowej wolnej przestrzeni zarówno wewnątrz garażu, jak i poza nim. Co więcej, brama po otwarciu pozostaje pod stropem, co pozwala na pełen komfort użytkowania.

Uniwersalność zastosowania – sprawdzają się w każdym garażu, pasują do każdego otworu garażowego i jednocześnie zapewniają większą o 14 cm szerokość przejazdu, niż bramy uchylne.

Właściwa ochrona przed czynnikami zewnętrznymi – ten typ bram doskonale izoluje wnętrze garażu od opadów, wiatru i temperatury. Prezentowane bramy segmentowe dostępne są w wersji bez izolacji i z izolacją.

Bramy uchylne

Popularność bram uchylnych na rynku jest podparta przede wszystkim solidnym wykonaniem, ale też gwarancją długiego i komfortowego korzystania z nich. Składa się na to wiele elementów – m.in. odpowiednio dopasowane sprężyny, które nie tylko równoważą ciężar całej bramy, ale też chronią naszych Klientów przed przytrzaśnięciem palców; specjalistyczne ryglowanie, które ma chronić przed włamaniem; istnieje także możliwość zamówienia bramy z dodatkowym ociepleniem – a dzięki temu można w znaczny sposób poprawić termoizolację, np. w garażu, do którego będzie montowana brama. Wiemy, że naszym Klientom zależy na tym, by brama była dopasowana do wszystkich elementów całego budownictwa – garażu, domu, ale też otoczenia. Dlatego producenci, z którymi współpracujemy mają szeroki wybór struktur i wzorów – z przetłoczeniami poziomymi, pionowymi, wysokimi i niskimi, oraz  bogatą gamę kolorystyczną.

Bramy rozwierne

Bramy rozwierne sprawdzają się przede wszystkim u Klientów, którzy stawiają na ekonomiczne i tradycyjne koncepcje. Takie konstrukcje to jedne z najczęściej spotykanych w garażach. A swoją popularność zawdzięczają głównie prostocie, niezawodności, ale i niewygórowanej cenie. Prostota bram rozwiernych łatwo wpasowuje się w otoczenie, elewację budynku czy garażu. Jednak, by móc dopasować bramę idealnie do potrzeb naszych Klientów, nasi producenci oferują różnego rodzaju struktury i wzory bramy – m.in. dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe, wypełnione blachą, z wypełnieniami poziomymi, pionowymi czy skośnymi.  Do wyboru są też różne odcienie i kolory, także barwy drewnopodobne.

Bramy roletowe

Bramy roletowe to jedno z popularnych rozwiązań na rynku. Najczęściej wybierają je te osoby, które mają w garażu mało miejsca i każdy centymetr przestrzeni jest dla nich istotny. Bramy roletowe, dzięki swojemu mechanizmowi, zwijają się na specjalny wał w skrzynce, dzięki której udaje się zaoszczędzić sporo miejsca.

Niewielkie rozmiary bram roletowych pozwalają naszym Klientom na lepsze wykorzystanie powierzchni w garażu i montaż dodatkowych rozwiązań. Nasi producenci gwarantują nie tylko solidne i komfortowe działanie bramy, ale  także dokładają wszelkich starań, by względy estetyczne również zostały spełnione. Dlatego proponują szeroki wybór kolorystyki każdej bramy. Do wyboru są także różnego rodzaju struktury – proste, z przeszkleniami bądź profilem wentylowanym. Istnieje także możliwość dopasowania obudowy i osłony wału nawojowego.

Współpracujemy z producentami WIŚNIOWSKI oraz HORMAN.

bramy garażowe bramy roletowe bramy rozwierne bramy segmentowe bramy uchylne drzwi drzwi wewnętrzne drzwi zewnętrzne mińsk mazowiecki okna okna aluminiowe okna pcv panele podłogowe rolety rolety wewnętrzne rolety zewnętrzne