Tag: bramy rozwierne

Nasza oferta

Bramy garażowe

Bramy segmentowe

Jednym z produktów oferowanych przez producentów bram garażowych są bramy segmentowe. Zbudowane są z paneli bramowych, które podczas otwierania/zamykania przesuwają się pod sufit lub wzdłuż ściany budynku. Proponujemy szeroki wybór produktów w wielu wariantach różniących się wykończeniem, systemem sterowania, opcjami konfiguracyjnymi oraz kolorami i wzorami.

Zalety bram segmentowych

Oszczędność miejsca – bramy segmentowe, dzięki pionowemu otwieraniu, nie wymagają zapewnienia dodatkowej wolnej przestrzeni zarówno wewnątrz garażu, jak i poza nim. Co więcej, brama po otwarciu pozostaje pod stropem, co pozwala na pełen komfort użytkowania.

Uniwersalność zastosowania – sprawdzają się w każdym garażu, pasują do każdego otworu garażowego i jednocześnie zapewniają większą o 14 cm szerokość przejazdu, niż bramy uchylne.

Właściwa ochrona przed czynnikami zewnętrznymi – ten typ bram doskonale izoluje wnętrze garażu od opadów, wiatru i temperatury. Prezentowane bramy segmentowe dostępne są w wersji bez izolacji i z izolacją.

Bramy uchylne

Popularność bram uchylnych na rynku jest podparta przede wszystkim solidnym wykonaniem, ale też gwarancją długiego i komfortowego korzystania z nich. Składa się na to wiele elementów – m.in. odpowiednio dopasowane sprężyny, które nie tylko równoważą ciężar całej bramy, ale też chronią naszych Klientów przed przytrzaśnięciem palców; specjalistyczne ryglowanie, które ma chronić przed włamaniem; istnieje także możliwość zamówienia bramy z dodatkowym ociepleniem – a dzięki temu można w znaczny sposób poprawić termoizolację, np. w garażu, do którego będzie montowana brama. Wiemy, że naszym Klientom zależy na tym, by brama była dopasowana do wszystkich elementów całego budownictwa – garażu, domu, ale też otoczenia. Dlatego producenci, z którymi współpracujemy mają szeroki wybór struktur i wzorów – z przetłoczeniami poziomymi, pionowymi, wysokimi i niskimi, oraz  bogatą gamę kolorystyczną.

Bramy rozwierne

Bramy rozwierne sprawdzają się przede wszystkim u Klientów, którzy stawiają na ekonomiczne i tradycyjne koncepcje. Takie konstrukcje to jedne z najczęściej spotykanych w garażach. A swoją popularność zawdzięczają głównie prostocie, niezawodności, ale i niewygórowanej cenie. Prostota bram rozwiernych łatwo wpasowuje się w otoczenie, elewację budynku czy garażu. Jednak, by móc dopasować bramę idealnie do potrzeb naszych Klientów, nasi producenci oferują różnego rodzaju struktury i wzory bramy – m.in. dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe, wypełnione blachą, z wypełnieniami poziomymi, pionowymi czy skośnymi.  Do wyboru są też różne odcienie i kolory, także barwy drewnopodobne.

Bramy roletowe

Bramy roletowe to jedno z popularnych rozwiązań na rynku. Najczęściej wybierają je te osoby, które mają w garażu mało miejsca i każdy centymetr przestrzeni jest dla nich istotny. Bramy roletowe, dzięki swojemu mechanizmowi, zwijają się na specjalny wał w skrzynce, dzięki której udaje się zaoszczędzić sporo miejsca.

Niewielkie rozmiary bram roletowych pozwalają naszym Klientom na lepsze wykorzystanie powierzchni w garażu i montaż dodatkowych rozwiązań. Nasi producenci gwarantują nie tylko solidne i komfortowe działanie bramy, ale  także dokładają wszelkich starań, by względy estetyczne również zostały spełnione. Dlatego proponują szeroki wybór kolorystyki każdej bramy. Do wyboru są także różnego rodzaju struktury – proste, z przeszkleniami bądź profilem wentylowanym. Istnieje także możliwość dopasowania obudowy i osłony wału nawojowego.

Współpracujemy z producentami WIŚNIOWSKI oraz HORMAN.